zdrowekarmy.pl zdrowekarmy.pl zdrowekarmy.pl
   
Smakołyki dla psów
zdrowekarmy.pl zdrowekarmy.pl
Producenci i marki
Producent:
Marka:

Wyniki w kategoriach
KARMY DLA PSÓW (715)
KARMY DLA KOTÓW (250)
Statystyka portalu
zdrowekarmy.pl
Data utworzenia: 2013-04-20
Pokaż:
Ilość produktów: 950
Łączna ilość wyświetleń produktów:
1971854
Go Care
Szukaj produktów
Wybieg dla psów w Białymstoku
2015-10-03
Komentarzy: 0
Wybiegi i parki dla psów od dawna istnieją w wielu miastach Polski. Powstały z inicjatywy władz lub w ramach budżetu obywatelskiego. W Białymstoku wciąż ich brak chociaż
Czytaj więcej...
Oczy spaniela i sucha karma
2015-10-03
Komentarzy: 0
Tak, muszę to przyznać. Karmię mojego psa jedzeniem gotowanym. Nie odpadkami, ale przygotowywanym specjalnie dla niego. Oczywiście boję się niedoborów witaminowych, nadmiaru fosforu, braku wapnia, dużej ilości węglowodanów i małej ilości zdrowego tłuszczu.
Czytaj więcej...
Nadwrażliwość, nietolerancja, alergia
2015-01-21
Komentarzy: 0
Co to jest nadwrażliwość ?

Nadwrażliwość na pokarm występuje wówczas, gdy zwierzę wykazuje niepożądane reakcje na określony składnik pokarmu. Nadwrażliwość pokarmową można podzielić na alergię i nietolerancję pokarmową. W obydwu przypadkach obserwowane objawy są identyczne, co znacząco utrudnia prawidłowe rozpoznanie.
Czytaj więcej...
Forza10 Mr Fruit Chew
2014-12-17
Komentarzy: 0
Całkowicie jadalne, w unikalnym kształcie i precyzyjnie dobraną twardością. Gryzaki dla psów Forza10 Mr Fruit Chew zostały zaprojektowane w celu zmniejszania ilości kamienia nazębnego i ochrony przed chorobami przyzębia. Włókna wchodzące w skład formuły wzmacniają strukturę wewnętrzną w celu zapewnienia jak najbardziej efektywnego czyszczenia zębów podczas gryzienia a zaokrąglone końcówki oferują przyjemny masaż dziąseł.
Czytaj więcej...
Nakarm psa w schronisku !
2014-12-09
Komentarzy: 0
Wystarczy kliknąć by przyczynić się do nakarmienia psów w schronisku. Za każdego "nakarmionego psa" portal OLX.pl wyśle 20 kg karmy. W tym roku wspierane są schroniska w Oświęcimiu i Busku-Zdroju. Akcja trwa tylko do 17 grudnia !
Czytaj więcej...
Nowy Program Żywieniowy Fitmin
2014-10-08
Komentarzy: 0
To już piąta generacja karm Fitmin Program Żywieniowy. Zmieniony został skład karm oraz wygląd opakowań. Karmy jakości super premium zawierają teraz 50% świeżego mięsa.
Czytaj więcej...
Czy wiesz co je Twój zwierz ?
2014-09-17
Komentarzy: 0
Poświęć chwilę dla zdrowia swojego zwierzaka! Na portalu ZdroweKarmy.pl masz możliwość wybrać karmę w racjonalny sposób. Zapoznaj się z poradami zgromadzonymi w poradniku hodowcy. Wyszukuj karmy według kategorii, marek, popularności lub oceny. Wszystkie opisane są według takiego samego wzorca. Ułatwi Ci to ich porównanie. Adresy sklepów internetowych lub stacjonarnych, które posiadają wybraną karmę w swojej ofercie, znajdziesz pod opisem karmy. Podziel się swoim doświadczeniem. Oceniaj karmy, dodaj do ulubionych lub posiadanych. Sprawdzaj informacje na temat nowych produktów i promocji oferowanych przez sprzedawców. Są one dostępne na stronie głównej portalu. Starsze znajdziesz w archiwum. Oto kilka ważnych informacji, które ułatwią Ci korzystanie z serwisu.
Czytaj więcej...
Zdrowie i przyjemność każdego dnia
2014-07-29
Komentarzy: 0
Smakołyki dr Seidla są produkowane w Polsce, przy użyciu lokalnych składników najwyższej jakości. Są smaczną i zdrową przekąską do podawania między posiłkami. Składy smakołyków zostały tak zbilansowane, żeby zastąpić podawanie suplementów w codziennej diecie zwierząt.
Czytaj więcej...
Nowy rodzaj karm dla psów już w sprzedaży !
2014-06-23
Komentarzy: 0
Większość karm suchych dla psów i kotów dostępnych na rynku jest wytwarzana w procesie ekstruzji w wysokich temperaturach i pod wysokim ciśnieniem. Nieliczne są pieczone lub tylko w części składają się z suszonych i formowanych w temperaturze pokojowej składników. Firma Champion Petfoods, właściciel marki Orijen, proponuje nowy rodzaj karm.
Czytaj więcej...
Odrobina luksusu dla Twojego Championa
2014-05-23
Komentarzy: 0
Smakołyki Champion to linia smacznych przekąsek zamkniętych w eleganckich opakowaniach. Małe poduszeczki z nadzieniem zawierają zdrowe, naturalne składniki, które można podawać zwierzakowi, kiedy tylko ma na to ochotę.Teraz każde opakowanie smakołyków Champion zawiera magnes na lodówkę. Można stworzyć własną kolekcję z 8 rodzajów magnesów!
Czytaj więcej...
Jedno danie przez całe życie
2014-01-16
Komentarzy: 0
Zwierzak powinien być karmiony jednym rodzajem karmy przez całe swoje życie. Gotowa karma zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe i nie ma potrzeby a nawet nie wolno jej zmieniać lub mieszać z inną ponieważ prowadzi to m. in. do zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego. Dodawanie do karmy domowego jedzenia lub karmienie na zmianę zaburza prawidłowy bilans pokarmowy i zawsze prowadzi do otyłości. To oczywiście wszystko bzdury!
Czytaj więcej...
Drapieżcy czy wegetarianie?
2013-10-07
Komentarzy: 1
Jeszcze nie tak dawno w Polsce niewiele osób słyszało o gotowych karmach dla psów i kotów. Jeszcze mniej było kupujących. Powszechnie wiadomo było, że zwierzaki te wolą jeść mięso, ale głównie ze względu na oszczędności szczególnie w psiej misce lądowała także kasza, ziemniaki i inne resztki posiłku człowieka. Teraz gdy coraz więcej właścicieli psów i kotów karmi je gotowymi karmami można odnieść wrażenie, że nagle okazało się, że nie wiadomo co powinny jeść te zwierzęta.
Czytaj więcej...